У понедељак, 11. новембра 2019. године неће бити наставе.

11. новембар је државни празник - Дан примирја у Првом светском рату.

У петак, 01.11.2019. године у 1030 часова (4. час) организује се ново предавање у оквиру пројекта "Дигитална академија за младе" (у нашој школи). Предавању могу да присуствују ученици који су већ укључени у овај пројекат. Списак ученика предати педагогу до четвртка у 12 часова.

У току је наградна игра:

"Рода" поклања 2000 лопти за будуће асове!

Гласајте и освојите кошаркашке лопте за своју школу!

Поделите на свом ФБ профилу и освојићемо три бода. Гласање је могуће и путем мејла.

Гласање се завршава у недељу, 12. октобра.

Пожурите, укључите се у акцију!

У оквиру "Дечје недеље" ученици VIII разреда организују:

1. Продајну изложбу која ће се одржати у среду, 9.10.2019. године, за време великог одмора;

2. Хуманитарни турнир који ће се одиграти у четвртак, 10.10.2019, са почетком у 13 часова. Турнир је намењен плаћању дела трошкова матурске екскурзије ученика VIII разреда, који немају финансијске могућности да исплате целу суму екскурзије. Одиграће се кошаркашка утакмица између наставника и ученика VIII разреда. Утакмица је у сали Средње школе, а улазница се плаћа 50 динара.

Јесењи крос ће се одржати у петак, 27. септембра 2019. године, по следећем распореду:

I - IV  разреда - 1030 часова;

V - VIII   разреда - 1130 часова.

Часови ће бити скраћени на 30 минута.

1. Основна школа "Бранко Радичевић" јавно похваљује ученике за остварени успех на КУП-у основних школа у лову рибе удицом на пловак:

-Екипно такмичење: Мушка екипа -I место

Женска екипа - III место

-Победник стазе са највише улова је Митровић Вукашин, II2

2. У петак, 20. септембра 2019. године, у 10 часова, организује се ново предавање у оквиру пројекта "Дигитална академија за младе"(у нашој школи). Предавању, поред ученика који су укључени у пројекат, могу присуствовати и други заинтересовани ученици од V до VIII разреда.