ОШ "Бранко Радичевић"

Филтер
  • DSC 3290 640x427

                               Томић МилошVIII1                         Ђак генерације

    Носилац Вукове дипломе

    Oкружно такмичење из физикеII место    

    Државно такмичење из физикеIII место

    Регионална смотра талената ( енглески језик)  III место

     

    DSC 3291 427x640 2

     Николић Алекса  VIII2

    Носилац Вукове дипломе

      

    DSC 3295 427x640 2

     Радић Милан   VIII2

    Носилац Вукове дипломе

     

    DSC 3297 427x640 2

     Томић Сандра  VIII

     Носилац Вукове дипломе

     

     

    DSC 3302 640x427

    Ивановић Анастасија VIII1

    Регионална смотра талената ( енглески језик)   III место

     

     

    DSC 3308 427x640 2

    Вујковић Милица VII1

    Oкружно такмичење из биологијеII место    

    Књижевна олимпијада ( окружно)III место

    Oкружно такмичење из географијеIII место

    Oкружно такмичење из хемијеIII место

     

     

    DSC 3312 640x427

    Вујановић ЂорђеVII1

    Oкружно такмичење из српског језикаIII место

    Регионална смотра талената ( енглески језик)  II место

     

    DSC 3314 427x640 2

    Липовац ВукVII1

    Oкружно такмичење из историјеIII место

     

     

    DSC 3316 427x640 2

    Ивановић МихаилоVII1

    Регионална смотра талената ( енглески језик)  II место

     

     

    Илић МихаелаVII1

    Регионална смотра талената ( енглески језик)  III место

     

     

    DSC 3319 427x640 2

    Којић СтефанV1

    Oкружно такмичење  ,,Шта знаш о саобраћају'':    III место

     

     

     

    DSC 3322 640x427

    Кодрић АјлаIV2

    Oкружно такмичење из математикеII место  

     

    DSC 3325 640x427

    Растко Дрљача     II

    Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

     

                    

    DSC 3329 640x427

     Петровић Сергеј I2

    Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

    DSC 3333 640x427

    Јовановић Софија I2

    Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

     

     

    DSC 3336 427x640 2

    Арсић Хелена I2

    Међународно математичко такмичење ,,Кенгур без граница 2018.''

     

    DSC 3341 640x427

    Мушка одбојкашка екипа:

    Iместо    -Окружно такмичење

    II место   -Међуокружно првенство

     

     

    DSC 3347 640x427

    Женска одбојкашка екипа:

    Iместо    -Окружно такмичење

    III место   -Међуокружно првенство

     

  • 1. Такмичења

    Током школске 2017/2018. године ученици наше школе су учествовали на више такмичења:

    Математика

    • Кесер Селена III2, I место на Општинском такмичењу
    • Тошић Анђела IV1, I место на Општинском такмичењу
    • Смиљанић Сара IV2, II место на Општинском такмичењу
    • Кодрић Ајла IV2, III место на Општинском такмичењу
    • Кодрић Ајла IV2, II место на Окружном такмичењу

     

    Диплому за запажен резултат на Међународном математичком такмичењу ,,Кенгур без границаˮ добили су:

    • Петровић Сергеј I2
    • Јовановић Софија I2
    • Арсић Хелена I2
    • Дрљача Растко II2

    Српски језик

    • Терзић Андреа V1, III место на Општинском такмичењу
    • Николић Тијана VI2, I место на Општинском такмичењу
    • Пашић Никола VI1, II место на Општинском такмичењу
    • Горданић Дуња VI2, III место на Општинском такмичењу
    • Радић Урош VI1, III место на Општинском такмичењу
    • Вујановић Ђорђе VII1, II место на Општинском такмичењу
    • Ивановић Михаило VII1, III место на Општинском такмичењу
    • Самарџић Ксенија VIII2, I место на Општинском такмичењу
    • Вујановић Ђорђе VII1, III место на Окружном такмичењу

     

    Књижевна олимпијада

    • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
    • Антонић Бојана VII2, III место на Општинском такмичењу
    • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

    Такмичење рецитатора

    • Тошић Анђела IV1, I место на Општинском такмичењу
    • Кесер Селена III2, II место на Општинском такмичењу
    • Врачевић Нина VI2, II место на Општинском такмичењу

    Биологија

    • Пантелић Милан V1, III место на Општинском такмичењу
    • Катановић Катарина VI1, III место на Општинском такмичењу
    • Пантелић Ивана VI1, III место на Општинском такмичењу
    • Горданић Дуња VI2, III место на Општинском такмичењу
    • Томић Јелена VI2, III место на Општинском такмичењу
    • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
    • Средојевић Ања VII2, III место на Општинском такмичењу
    • Спасојевић Михајло VIII1, III место на Општинском такмичењу
    • Вујковић Милица VII1, II место на Окружном такмичењу

    Хемија

    • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
    • Липовац Вук VII1, IIместо на Општинском такмичењу
    • Николић Алекса VIII2, Iместо на Општинском такмичењу
    • Радић Милан VIII2, II место на Општинском такмичењу
    • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

    Физика

    • Томић Јелена VI2, I место на Општинском такмичењу
    • Томић Милош VIII1, I место на Општинском такмичењу
    • Томић Милош VIII1, II место на Окружном такмичењу
    • Томић Милош VIII1, III место на Државном такмичењу

    Историја

    • Пантелић Милан V1, III место на Општинском такмичењу
    • Живановић Николина V1, III место на Општинском такмичењу
    • Јевтић Емилија V2, III место на Општинском такмичењу
    • Пашић Никола VI1, II место на Општинском такмичењу
    • Николић Тијана VI2, II место на Општинском такмичењу
    • Вујковић Милица VII1, III место на Општинском такмичењу
    • Липовац Вук VII1, III место на Општинском такмичењу
    • Секулић Петар VII1, III место на Општинском такмичењу
    • Николић Алекса VIII2, Iместо на Општинском такмичењу
    • Радић Милан VIII2, I место на Општинском такмичењу
    • Зељковић Илија VIII2, II место на Општинском такмичењу
    • Липовац Вук VII1, III место на Окружном такмичењу

    Географија

    • Вујковић Милица VII1, I место на Општинском такмичењу
    • Николић Ана VII2, III место на Општинском такмичењу
    • Радић Милан VIII2, III место на Општинском такмичењу
    • Пантелић Немања VIII1, III место на Општинском такмичењу
    • Вујковић Милица VII1, III место на Окружном такмичењу

    Енглески језик

    • Ивановић Анастасија VIII1, III место на Општинском такмичењу
    • Томић Милош VIII1, III место на Општинском такмичењу

    Физичко васпитање

    • Женска одбојкашка селекција школе, I место на Општинском такмичењу
    • Женска одбојкашка селекција школе, I место на Окружном такмичењу
    • Мушка одбојкашка селекција школе, I место на Окружном такмичењу
    • Мушка одбојкашка селекција школе, II место на Међуокружном такмичењу
    • Женска одбојкашка селекција школе, III место на Међуокружном такмичењу
    • Мушка фудбалска селекција школе, I место на Општинском такмичењу у малом фудбалу
    • Женска фудбалска селекција школе, II место на Општинском такмичењу у малом фудбалу

    Регионална смотра талената

    • Вујановић Ђорђе VII1, II место, енглески језик
    • Ивановић Михаило VII1, II место, енглески језик
    • Илић Михаела VII1, III место, енглески језик
    • Ивановић Анастасија VIII1, III место, енглески језик
    • Томић Милош VIII1, III место, енглески језик

    Републичка смотра талената

    • Ивановић Анастасија VIII1 III место, енглески језик

    Општинско такмичење ,,Шта знаш о саобраћајуˮ

    • Томић Срђан V2, I место на Општинском такмичењу
    • Којић Стефан V1, II место на Општинском такмичењу
    • Бабић СтефанијаV1, II место на Општинском такмичењу
    • Лукић Ивана VI2, III место на Општинском такмичењу
    • Спасеновић Константин VII1, IIIместо на Општинском такмичењу
    • Екипа школе, II место на Општинском такмичењу

    Окружно такмичење ,,Шта знаш о саобраћајуˮ

    • Којић Стефан V1, III место на Окружном такмичењу
    • Екипа општине Мали Зворник, III место на Окружном такмичењу

    Такмичење у излову рибе удицом на пловак

    • Екипа школе (пионири), I место

    2. Похвале и награде

    Сви ученици који су на крају школске 2017/2018. године остварили одличан успех и имали примерно владање похваљени су од стране Наставничког већа наше школе.

         Добитници дипломе ,,Вук Караџићˮсу:

    • Томић Милош VIII1
    • Томић Сандра VIII1
    • Николић Алекса VIII2
    • Радић Милан VIII2

    Ученик генерације је Томић Милош VIII1

  • ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

    НАЗИВ СМОТРЕ

    НИВО СМОТРЕ

    СМОТРА ТАЛЕНАТА

    РЕГИОНАЛНИ

    РЕПУБЛИЧКИ
    1. 2. 3. 1. 2. 3.
    - 2 3 - - 1

    МАТЕМАТИКА

    НАЗИВ СМОТРЕ

    НИВО СМОТРЕ

    МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ

    „КЕНГУРИ БЕЗ ГРАНИЦА“

    ОКРУЖНИ

    РЕПУБЛИЧКИ

    4 УЧЕНИКА ОСТВАРИЛА ЗАПАЖЕН РЕЗУЛТАТ

    -

  • ПРЕДМЕТ

                                                                 НИВО ТАКМИЧЕЊА
    ОПШТИНСКИ ОКРУЖНИ МЕЂУОКРУЖНИ РЕПУБЛИЧКИ
    1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3.
    Математика IIIр - IVр 2 1 1 - 1 - - - - - - -
    Vр-VIIIр - - - - - - - - - - - -
    Енглески ј. - - 2 - - - - - - - - -
    Шпански ј. - - - - - - - - - - - -
    Српски језик 2 2 4 - - 1 - - - - - -

    Рецитаторско

    такмичење

    Iр - IVр 1 1 - - - - - - - - - -
    Vр-VIIIр - 1 - - - - - - - - - -
    Књижевна ол. 1 - 1 - - - - - - - - -
    Физика 2 1 - - - - - - - - - 1
    Географија 1 - 3 - - 1 - - - - - -
    Биологија 1 - 7 - 1 - - - - - - -
    Хемија 2 2 - - - 1 - - - - - -
    Историја 2 3 6 - - 3 - - - - - -
    Шта знаш о саобраћају 1 3 2 - - 2 - - - - - -
    Физичко в. –одбојка 1 - - 2 - - - - 1 - - -
    Физичко в.- фудбал 1 1 - - - - - - - - - -
    УКУПНО 17 15 26 2 2 8 - - 1 - - 1
                                 
  • 18. 19. и20.06. 2018. ученици су решавали тестове изсрпског језика, математике и комбиновани тест.

  • Ученици трећег разреда учествовали су на осмом Међународном Краљевском карневалу, фестивалу маске, музике и плеса који је одржан у недељу, 17. јуна 2018. године у Бањи Ковиљачи. Ова већ традиционална манифестација окупила јеоко 500 учесника из наше земље и из иностранства.

     

    • IMG-baad896914a92f58a9a13a84b5a183c8-V_640x480
    • IMG_20180617_163959_640x360_640x360

     

     

     

     

  • Друго полугодиште школске 2017/2018. године завршава се  у четвртак, 14.06.2018. године.

    Подела ђачких књижица и сведочанстава је у  четвртак, 28. јуна 2018. године

    - за узраст од I до IV  разреда у 10 часoва  

    - за узраст од  V до VII  разреда од 9 часова

    Ученицима желимо да пријатно и садржајно проведу летњи распуст.

  • На основу добрих резултата наших ученика на спортским такмичењима и потребе за спортском реквизитима  Министарство омладине и спорта  и Савез за школски спорт Србије донирао је школи лопте, голове, кош. табле, обручеве, мреже... 

     

    IMG 96a387a315bf386eb1673a7f8c0d52b0 V

    IMG f482b42ef4c20030c2d5f946e7ec2391 V

  • Основна школа ,,Бранко Радичевић'' јавно похваљује

     

    Ивановић Анастасију VIII1  

     

     за освојено III место на Републичкој смотри талената из енглеског језика.

  • Ученица 8-1, Ивановић Анастасија, освојила је 3. место из енглеског језика на Републичкој смотри талената, одржаној 2. јуна у Чачку.

     

    Честитамо! 

  • Будући прваци били су посети нашој школи са својим васпитачима  у петак, 8.06.2018. - предшколско одељење.